e
sv

AK Parti Ankara milletvekilleri ATB İş Merkezi’ni ziyaret etti

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve bazı Ankara milletvekilleri, kimyasal madde üreten merkezde çıkan yangında zarar gören Yenimahalle ilçesi Macunköy Mahallesi’ndeki ATB İş Merkezi’ni ziyaret etti.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, ziyarette, AK Parti MKYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Asuman Erdoğan, Hacı Turan, Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Abdülkadir Aydoğan’ın yer aldığını belirtti. Şahin ve beraberindeki heyet, yangında zarar gören kat malikleri, kiracılar, çalışanlar ve iş merkezi yönetimi ile ayrı ayrı görüştü.

Yenimahalle Kaymakamlığının hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Şahin, “Ankara Valiliği, AFAD İl Müdürlüğü başta olmak üzere, devletimizin tüm kurumları gerekli desteği sağlayacak ve yaralar bir an önce sarılacak. Esnafımızın mağduriyeti giderilecek.” ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Grubu öncülüğünde iş merkezinde zarar gören esnaflar için 50 bin lira yardım kararı alındığını da anımsatan Şahin, gerek Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi nezdinde gerekse ilgili kurumlar nezdinde atılması gereken adımlar için hızla harekete geçtiklerini bildirdi.

Şahin, yangında can kaybı olmamasının en büyük tesellileri olduğunu belirterek esnafa geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Ankara milletvekilleri ATB İş Merkezi'ni ziyaret ettiAK Parti Ankara milletvekilleri ATB İş Merkezi'ni ziyaret ettiAK Parti Ankara milletvekilleri ATB İş Merkezi'ni ziyaret etti

Kaynak: Anadolu Ajansı / Zafer Fatih Beyaz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Son Dakika: Bilim Kurulu sonrası konuşan Bakan Koca, tam normalleşme için 3 şartı sıraladı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »