e
sv

Ali Babacan’dan Sedat Peker’in iddialarıyla ilgili açıklama: Çok vahim bir durum

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, FOX TV’de İsmail Küçükkaya‘nın sorularını cevapladı. Babacan, YouTube’tan yayınladığı videolarda çok sayıda ismi hedefe koyan suç örgütü lideri Sedat Peker‘le ilgili soruya da yanıt verdi.

“ÜLKE TAM BİR BATAKLIĞA GÖMÜLÜYOR”

Peker’in iddialarıyla ilgili olarak hiçbir savcının harekete geçmediğini belirten Babacan, “İddiaların muhatapları var. İçlerinde pek çok bakan, belediyeler, vakıflar, gazeteciler, dernekler var. İddialar ortaya saçılmış ama araştırılması için savcılık süreçleri başlatılmamış durumda. Çok vahim bir durum” dedi.

Babacan sözlerine şöyle devam etti;

“Dürüst ve işin ehli kadrolar işin başına geçsin, bütün sorunlar hızla çözülür. Türkiye, bir kabustan uyanma hızında iyileşebilir. Bütün bu problemlerin sebebi kötü yönetim. Siyasetçiler finansmanını kısmen de olsa yasa dışı yapılardan sağlamaya başlayınca, o yasa dışı yapıların önü daha da açılıyor. Ülke tam bir bataklığa gömülüyor.”

Ali Babacan'dan Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili açıklama: Çok vahim bir durum

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Yakın koruma, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısında bacak bacak üstüne atan kadını böyle uyardı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »