e
sv

Arkadan kahkaha sesleri geldi! Bu da değme hırsızlara meydan okuyan profesyonel tilki

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rusya’nın Kamçatka Adası’ndaki yanardağı görüntülemek isteyenler, bölgeye bir kamera bıraktı. Ancak iş, hiç de istedikleri gibi ilerlemedi. Tüm planları bozan hırsız tilki, kamerayı profesyonelce çaldı. Tilkinin hırsızlık anları da kamera sahipleri tarafından kahkayla izlendi.

ŞİDDETLİ ŞEKİLDE LAV PÜSKÜRTÜYOR

Kamçatka Adası’ndaki en büyük ve aktif yanardağı olan Shiveluch Yanardağı’nı birçok gezgin ve bilim insanı görüntülemeye devam ediyor. Lav püskürtmeye devam eden yanardağın görüntülerini almak isteyen bir grup dağcı, kameralarını tam cepheden gören bir noktaya kurdu.

KAHKAHA ATARAK İZLEDİLER

Kameralar görüntü aldığı sırada dağlarda gezen bir tilki görüldü. Tilki hiç çevredekileri aldırış etmeden kameraya doğru yöneldi. Ağzıyla kamerayı alan tilki yürüyerek bölgeden uzaklaştı. Kameranın kayıtta olduğu bu anlarda tilkinin dili görüntülenirken, yaşanan ilginç hırsızlık olayına şahit olan gruptakilerin kahkaha sesleri de duyuldu.

KAMERADAN SIKILINCA GERİ BIRAKTI

Tilkinin çaldığı kamerayı bir süre ağzında götürdüğü ve yakındaki bir noktaya bıraktığı görülürken, yanardağını görüntüleyen grubun tekrar kamerasına kavuştuğu öğrenildi. Tilkinin kamerayı çaldığı anlara ilişkin görüntüler ise sosyal medyada defalarca kez izlendi.

Arkadan kahkaha sesleri geldi! Bu da değme hırsızlara meydan okuyan profesyonel tilki

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Kayalıklardan düşerek yaralanan yavru ayı ‘Elfi’ tedavisi için Bursa’ya gönderildi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Language translation »