e
sv

Bakan Kasapoğlu Çankırı’da yapımı süren havuz inşaatını inceledi

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bakan Kasapoğlu Çankırı‘da yapımı süren havuz inşaatını inceledi

ÇANKIRI – Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çankırı’da yapımı devam eden yüzme havuzunu yerinde inceledi.

Türkiye’de havuzu olmayan tek il olan Çankırı’da yapımına başlanan yüzme havuzundaki çalışmaları yerinde inceleyen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yetkililerden bilgi aldı.

Burada açıklamada bulunan Bakan Kasapoğlu, “Çankırı’da hem ilçelerden köylere kadar hem şehir merkezinde pek çok çalışmamız var. Havuzumuz da bunlardan biri. Hızlı bir şekilde ilerlediğini gördük. Yüzme bilmeyen kalmasın projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olarak havuz sonrasıda olmak suretiyle inşallah büyük bir katkı sağlayacak” dedi.

Ziyarette Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Sadık Ak ve diğer ilgililer hazır bulundu.

İnceleme sonrasında Bakan Kasapoğlu ilden ayrıldı.

Bakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını incelediBakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını incelediBakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını incelediBakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını incelediBakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını incelediBakan Kasapoğlu Çankırı'da yapımı süren havuz inşaatını inceledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Hilmi Çelikel

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

AK Parti, musilajın araştırılması için Meclis Araştırma Komisyonu kurulması teklifi verdi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »