e
sv

BBC spikerinin politika haberlerini şortla sunması sosyal medyada gündem yarattı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Londra’da hava sıcaklarının artması 51 yaşındaki spiker Shaun Ley’i de etkiledi. Ley, belden yukarısında ceket ve kravatıyla alışılmış bir görüntü çiziyordu ancak izleyenlerin gözünden şort giydiği anların ortaya çıkması sosyal medyada viral olmasına neden oldu.

“SAKİNLİĞİNİ ŞORT GİYEREK Mİ KORUYOR?”

Koronavirüs seyahat kurallarını ve politika haberlerini sunarken oldukça ciddi görünen Ley için bir Twitter kullanıcısı, ”BBC haber spikeri Shaun Ley şort giyerek mi sakinliğini koruyor, bunu izleyicilerin öğrenmesi mi gerekiyordu?” şeklinde soru yöneltti. Başka bir Twitter kullanıcısı, ”Bugün Londra’da hava sıcak (haber odasının bulunduğu Broadcasting House’un bulunduğu yer) bu yüzden şort giyiyor” yorumunda bulundu.

BBC spikerinin politika haberlerini şortla sunması sosyal medyada gündem yarattı

”ÜZERİ BANKA MÜDÜRÜ, ALTI TATİLCİYE BENZİYORDU”

The Sun gazetesine konuşan Justyna Tosun ise, “Üzerinde pantolon olmadığını fark ettiğimde kasvetli haberleri okuyordu. Durum o kadar da ciddi değilmiş gibi duruyordu. Komikti çünkü belden yukarısı bir banka müdürüne ve belden aşağısı bir tatilciye benziyordu. Bir komedi programından fırlamış gibiydi” dedi.

Ley, Nisan ayında da şort giymiş yine yayına yansımıştı.

BBC spikerinin politika haberlerini şortla sunması sosyal medyada gündem yarattı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ermenistan Sağlık Bakanı, Karabağ’da ölen askerlerinin cesetlerini halkı kandırmak için sakladıklarını itiraf etti

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »