e
sv

Bu habere en çok Kraliçe II. Elizabeth sevinecek! Prens Harry ve Meghan Markle’ın evliliklerinde kriz çıktı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kraliyet Ailesi’ne uygun olmadığı ve daha önce rol aldığı dizi nedeniyle Buckingham Sarayı’nda istenmeyen gelin olarak görülen Prens Harry‘nin eşi Meghan Markle, kraliyet ailesinden farklı tavırları nedeniyle dikkat çekiyordu. Bir süreden bu yana Saray’dan ayrılacakları iddiaları gündemde dolaşan çift, bu iddiaları gerçeğe dönüştürmüş ve Los Angeles‘te yeni bir eve taşınmıştı. Harry’inin Saray’dan ayrılması, Kraliyet ailesinde hem üzüntüye hem de kızgınlığa neden oldu.

Bu habere en çok Kraliçe II. Elizabeth sevinecek! Prens Harry ve Meghan Markle'ın evliliklerinde kriz çıktı iddiası

EVLİLİKLERİNDE KRİZ ÇIKTI İDDİASI

Prens Harry ve Meghan Markle hakkında, Kraliçe II. Elizabeth’i sevindirecek cinsten bir olay yaşandığı öne sürüldü. Buna göre Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın evliliklerinde kriz yaşandığı iddia edildi.

Bu habere en çok Kraliçe II. Elizabeth sevinecek! Prens Harry ve Meghan Markle'ın evliliklerinde kriz çıktı iddiası

SIK SIK KAVGA EDİYORLAR

İngiliz ve Avustralya basınında yer alan habere göre, Prens Harry ve Meghan, California‘daki 27.5 milyon dolarlık malikanelerinde sık sık kavga ediyor. Ünlü çiftin kameralara gösterdikleri gibi huzurlu bir yaşam sürmediği de iddialar arasında. Yaşanan kavgalarının sebebi ise Prens Harry ile evlenmesinin ardında Meghan’ın bu evlilikte aradığını bulamaması olarak gösteriliyor.

Bu habere en çok Kraliçe II. Elizabeth sevinecek! Prens Harry ve Meghan Markle'ın evliliklerinde kriz çıktı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Şanlıurfa’da 38 mahalle muhtarını seçti

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »