e
sv

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır.

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır. Talimatı verdim Bakanımıza, İBB niye yapmıyor falan demeyeceğiz”

-“Haliç’i nasıl temizlediysek ki daha büyük belaydı, müsilaj belasından denizlerimizi temizleyeceğiz”

-“Atık su arıtma tesisi sayısını 145’ten 1175’e çıkardık. Artık atık suyun pek çok farklı alanda kullanma ihtimali doğmuştur. Bu tür yatırımları destekliyoruz”

-“Bisiklet Yolu Master projemiz tamamlandığında Edirne’den Hakkari’ye kadar güvenli ve kolay bir şekilde bisikletle gidebilecektir”

-“Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak bu işi koordinasyonunuza alacaksınız. Üniversitelerle el ele vererek denizlerimizi bu müsilaj belasından kurtaracağız. Biz bunu yapar mıyız? Yaparız”

İSTANBUL – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Toplu Açılış Töreni’nde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır.Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır.Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır.Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müsilaj gibi sorunların temeli arıtılmadan denize dökülen sulardır.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

İBB, ‘1 kilo baklavaya 392 TL verildi’ iddialarını belgeyle yalanladı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »