e
sv

Deniz salyasının su altındaki etkisini görüntüleyen dalgıç: Aşağıda büyük bir felaket yaşanıyor

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İzmit Körfezi’nde etkili olan ve deniz yüzeyinde kalın bir tabaka oluşturan müsilajın su altındaki etkisi, dalgıçlar tarafından görüntülendi.

DENİZİN ALTINDA YAPIŞKAN TABAKA

İzmit Körfezi’nin çeşitli noktalarına ve farklı derinliklere dalış yapılarak çekilen görüntülerde birçok deniz canlısının üzerinde yapışkan bir tabaka oluştuğu görüldü.

Müsilajın su altındaki etkisini görüntüleyen dalgıç: Aşağıda büyük bir felaket yaşanıyor

“AŞAĞIDA BÜYÜK BİR FELAKET YAŞANIYOR”

İzmit Körfezi’nin altında bir çevre felaketi yaşandığını belirten dalış eğitmeni Sait Gürer, “Bir felaket bu. Yukarıda gördüğünüz müsilajın aynısı yaklaşık 25 metre derinlikte görülüyor. Dalışlarımızda sanki bir bulutun içerisinde gidiyoruz. Canlıların üzeri müsilaj kaplı. Aşağıda büyük bir felaket yaşanıyor. Deniz üstünü temizlemek için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çok uğraşıyor herkes gibi ama aşağısı nasıl temizlenecek, nasıl deşarj olacak hiçbir fikrimiz yok.” diye konuştu.

Müsilajın su altındaki etkisini görüntüleyen dalgıç: Aşağıda büyük bir felaket yaşanıyor Marmara'daki müsilaj temizleniyor! 7 ilde eş zamanlı çalışma başlatıldı, 1000 personel görevdeMarmara’daki müsilaj temizleniyor! 7 ilde eş zamanlı çalışma başlatıldı, 1000 personel görevde

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Geçmişe vurgu yapan Fatih Erbakan, ‘HDP kapatılsın’ tartışmasında safını belli etti: Doğru bulmuyoruz

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »