e
sv

Goldman Sachs’tan Bitcoin açıklaması: Altına değil, bakıra alternatif olabilir

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Goldman Sachs’ın tanınmış Emtia Araştırmaları Birimi Başkanı Jeff Currie, kripto paraların riske karşı hedge amaçlı kullanımı konusunda sorulan soruları yanıtladı.

Currie, altının genellikle yatırımcılar tarafından bir güvenli liman olarak görüldüğünü söylerken Bitcoin ve bakırın ise daha fazla risk iştahının arttığı dönemlerde hareketlendiğini kaydetti.

“DİJİTAL PARALAR BAKIRA İKAME OLABİLİR”

Analist, “Dijital paralar altına bir ikame olamaz. Eğer bir ikame olacaklarsa bakıra olabilirler. Zira ikisi de risk iştahının arttığı dönemde hareket eden varlıklar” ifadelerini kullandı.

Currie, Bitcoin’de 10 yıllık bir fiyat geçmişi bulunduğunu ve bunun varlığın kesinlikle risk iştahının artışı döneminde ilgi gördüğünü gösterdiğini belirtti.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Goldman Sachs'tan Bitcoin açıklaması: Altına değil, bakıra alternatif olabilir

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ünlü sunucu, Serenay Sarıkaya’ya 10 bin lira tazminat ödeyecek

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »