e
sv

Güle Güle 2019 Merhaba 2020

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Güle Güle 2019 Merhaba 2020

2019 Yılını geride bırakmaya son 8 gün kalmışken, Yeni yılımız 2020 de merakla beklemekdeyiz. Peki ilk hangi ülke yeni yıla girecek.

Yeni yıla ilk girecek ülkeler Yeni Zelanda ve Avustralya olarak biliniyor. Tğrkiye saatiyle yeni yıla ilk giren ülke Yeni Zelanda ve Avustralya giriş yapacak. Ve kutlamalar havaifişek ve gorsel solenlerle sabaha kadar devam edecek.

Türkiye saatiyle 31.12.2019 tarihinin son saniyelerinde saatler geceyi yani 01.01.2020 saat 00:00 gosterdiğinde Yeni yılımız 2020 ssenesinin ilk ayına girmiş olacağız.Havanın soğuk ve yağışlı olması bekleniyor. Tahminen turkiyede ulkenin geneline bakacak olursak yağışlı ve soğuk hava hakim olacak. Ama bu bize engel olmayacak ve eğlence tatil ile birlikte guzel bir çarsamba sabahına kalkmış olacağız şimdiden herkese mutlu seneler dileğiyle..

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Vodafone Yanımda Uygulaması

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncell Programlar 😷Güncellemelerden haberdar olun..

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Program arşivlerimiz arasında windows 11 tam sürüm türkçe başta olmak üzere diğer ülke dillerini tercihen seçebilir ve bilgisayarınıza rar dosyası olarak indirebilirsiniz. indirdiğiniz rar dosyasıyla ister usb  ister pc üzerinden kurulum başlata bilirsinizTüm programlardan haberdar olmak isterseniz bültenimize abone olabilirsiniz. 

Not : Tüm programlar ücretsizdir..

www.fastindir.com

Language translation »