e
sv

İmamoğlu’ndan dar gelirlileri mest edecek proje! Faizsiz para verecek, geri ödemesi aylık 100 TL

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dar gelirli vatandaşlar için geliştirdikleri yeni projelerini duyurdu. Son baharın gelişi ve okulların açılmasıyla aile bütçelerinin zorlandığını belirten İmamoğlu, “Destek Avans” kampanyasını başlattıklarını söyledi.

FAİZSİZ AVANS VERİLECEK

İBB iştiraki Belbim ve Denizbank arasında yapılan anlaşma ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar 600 ya da 1200 lira avans kullanabilecek. Avans, hiçbir faiz ve masraf ödenmeksizin aylık 100’er liralık taksitlerle geri ödenecek. Söz konusu avanslar İstanbulkart’lara yatacak ve ulaşım başta olmak üzere İstanbulkart’ın geçtiği her yerde ve Halk Bakkal’larda kullanılabilecek.

Sosyal medyadan paylaştığı video ile yeni projeyi duyuran İmamoğlu, şunları söyledi:

“Sevgili İstanbullular son baharın gelişi ve okulların açılmasıyla birlikte aile bütçelerinin zorlandığı günler yaşıyoruz. Bu sıkışık dönemde ihtiyaç sahiplerinin nefes almalarını sağlayacak bir iş birliği gerçekleştirdik. İştirak şirketimz Belbim’in Denizbank ile yaptığı anlaşmayla 600 ya da 1200 lira avans kullanabileceğiniz ve kullandığınız miktarı herhangi bir faiz ve masraf olmaksızın 100 liralık aylık taksitlerle geri ödeyebileceğiniz bir sistem geliştirdik. “Destek Avans” adını verdiğimiz bu uygulamayla alacağınız avans İstanbulkart’ınıza yatacak ve ulaşım başta olmak üzere İstanbulkart’ın geçtiği her yerde ve Halk Bakkal’larda kullanabileceksiniz. İstanbul’da ihtiyaç sahipleri bir parça rahat nefes alsın. Hiç kimse ekonomik zorluklar karşısında kendini çaresiz hissetmesin. Özlemimiz bu, gayretimiz bunun için.”

İmamoğlu’nun yaptığı paylaşım şöyle:

İmamoğlu'ndan dar gelirlileri mest edecek proje! Faizsiz para verecek, geri ödemesi aylık 100 TLİmamoğlu'ndan dar gelirlileri mest edecek proje! Faizsiz para verecek, geri ödemesi aylık 100 TL

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

İzmir’de 18 yaşından küçüklere otobüs ve uçak bilet satışı yasaklandı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Language translation »