e
sv

Lüks tatilin merkezi olan Bodrum’da plajlara giriş ücreti 10 bin liraya kadar çıkıyor

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bodrum’da her bütçeye uygun tatil var. Ancak iş ve sanat dünyasının ilk tercihi olan Bodrum lüks konusunda sınır tanımıyor.

TEKNEYLE KAHVE SERVİSİ

Bodrum’da yeni moda yüzer kafeler. Ünlü bir kahve firması, teknelere servis yapıyor. Erol Karakaş isimli çalışan, teknelere 25 liraya soğuk kahve sattıklarını söyledi. Aynı hizmet Bodrum, Fethiye, Göcek lokasyonunda da var.

LÜKS PLAJLARA GİRİŞ MİNİMUM 500 LİRA

Yasakların bitmesiyle hareketlenen Bodrum’da beachler de dolmaya başladı. Bodrum’da en merak edilen konulardan biri; bu yılki beach ücretleri.

Sabah’ta yer alan habere göre, Bodrum’daki plajlara giriş ücretleri bu yıl şöyle:

Edition Beach 500 lira, Mandarin Oriental 500 liraMaçakızı 750 lira (Bu ücretin içinde yüzde 13 servis bedeli de var)Türkbükü Ganj 400 lira Yalıkavak Miya Beach 500 liraMiya Beach’te deniz üstü locaların günlüğü 10 bin, kumsaldaki locaların ise 5 bin lira.Lüks tatilin merkezi olan Bodrum'da plajlara giriş ücreti 10 bin liraya kadar çıkıyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Necati Şaşmaz’ın zikir videosu, Kurtlar Vadisi Irak filmindeki sahneyi akıllara getirdi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »