e
sv

Marmara Denizi’ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum‘un Kocaeli‘de ODTÜ araştırma gemisi Bilim-2’deki deniz salyasıyla mücadele çalışmalarını incelediği sırada birçok noktada da çalışmalar başlatıldı. Caddebostan Sahili’ne gelen ekipler, deniz salyasının bir noktada birikmesi için denize bariyer çekti.

Marmara denizini öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı

DEPOLAMA TANKLARINA DOLDURDULAR

Ekipler daha sonra müsilajları depolama tanklarına doldurdu. Tanklara doldurulan deniz salyalarının daha sonra bertaraf edileceği öğrenildi.

Marmara denizini öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı

“TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK”

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nde görevli Mehmet Tamer Çobanoğlu yapılan temizlikle ilgili “Bugün itibarıyla Marmara Denizi’nde yaşanan müsilaj problemine yönelik temizlik çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Bu çalışmaları yaygınlaştırarak sürdüreceğiz” dedi.

Marmara denizini öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı

İşte Caddebostan Sahili’nden görüntüler:

Marmara Denizi'ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı Marmara Denizi'ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı Marmara Denizi'ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandıMarmara Denizi'ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı
Marmara Denizi'ni öldüren deniz salyasını temizleme çalışmalarına başlandı

Kaynak: Anadolu Ajansı / Yunus Emre Günaydın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

BBC spikerinin politika haberlerini şortla sunması sosyal medyada gündem yarattı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »