e
sv

Metropoll Araştırma’nın son anketine kararsızlar damga vurdu! Yüzde 39,9 ‘Millet İttifakı’na yakınım’ diyor

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Metropoll Araştırma son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı. Kararsız ve sandığı protesto eden seçmenlerin yüzde 23,5’i üzerinden gerçekleştirilen ankette “Kararsız seçmenler hangi ittifaka daha yakın, AK Parti ve MHP‘nin yer aldığı Cumhur İttifakı mı, CHP ve İYİ Parti’nin yer aldığı Millet İttifakı mı?” diye soruldu.

“CUMHUR İTTİFAKINA YAKINIM” DİYENLER YÜZDE 27,9

Kararsızlar Çalışması anketinde, Millet İttifakı’na daha yakınım diye yanıt verenler yüzde 39.9, Cumhur İttifakı’na daha yakınım diyenlerin oranı yüzde 27.9’da kaldı.

“FİKRİM YOK” DİYENLERİN ORANI YÜZDE 32,2

İki ittifaka da yakın değilim ama Millet İttifakı’nı tercih ederim diye yanıt verenlerin oranı yüzde 5,3, Cumhur İttifakı’nı tercih ederim diyenlerin oranı yüzde 2,3 oldu.

“Fikrim/cevabım yok” diye yanıt veren kararsız seçmenin oranının ise yüzde 32,2 olduğu görüldü.

İşte o anket:

Metropoll Araştırma'nın son anketine kararsızlar damga vurdu! Yüzde 39,9 'Millet İttifakı'na yakınım' diyorMetropoll Araştırma'nın son anketine kararsızlar damga vurdu! Yüzde 39,9 'Millet İttifakı'na yakınım' diyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Biontech aşısından sonra ağrı kesici içilir mi? Covid aşısı vurulduktan sonra ağrı kesici içilir mi?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »