e
sv

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri belediyeye yakın isimler kazandı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü için 1 Haziran’da sosyal medya hesabından düzenlediği bisiklet çekilişinin sonuçları açıklandı. Açıklanan listede yer alan 10’u asıl, 5’i yedek olmak üzere 15 isimden 8’inin AK Parti ve MHP’ye yakın isimler ile kamu çalışanları olduğu ortaya çıktı.

“HAKSIZ İTHAMLAR BİZİ ÜZMÜŞTÜR”

Durumun kamuoyunda tepki çekmesinin ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Haksız ithamlara maruz kalmak bizleri üzmüştür” denilirken, çekilişin Twitter paneli üzerinden gerçekleştirildiği ve otomatik olarak sonuçlandığı kaydedildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri AK Parti ve MHP'ye yakın isimler kazandı

TEPKİLER GELİNCE PAYLAŞIM SİLİNDİ

Öte yandan sosyal medya üzerinden tepkiler artınca belediyenin hesabından duyurulan kazanan isim listesi paylaşımı da silindi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri AK Parti ve MHP'ye yakın isimler kazandıSakarya Büyükşehir Belediyesi'nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri belediyeye yakın isimler kazandı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Güçlü ekonomisiyle dikkat çeken Japonya’nın bilinmeyen karanlık yüzü var! En çok kadınları etkiliyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »