e
sv

Saldırıya uğrayan araştırma görevlisine Adalet Bakanı’ndan destek mesajı: Göz yummayız

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul Teknik Üniversitesi araştırma görevlisi Neşe Nur Akkaya’nın Nişantaşı’nda bir parkta saldırıya uğramasının ardından toplumun farklı kesimlerinden tepkiler gelmeye devam ediyor. Yaşanan olayla ilgili sosyal medya hesaplarından olayı kınayan çok sayıda siyasetçinin ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de yaptığı paylaşımla Akkaya’nın yanında olduğunu söyledi.

“BİZ GÖZ YUMMAYIZ”

Gül, paylaşımında, “Nişantaşı’nda sözlü ve fiili saldırıya maruz kalan Neşe Nur Hanımefendi ile görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ileterek, daima yanında olduğumuzu bilmesini istedim. Türkiye; birlik, beraberlik, huzur ve eşitlik içinde yaşama arzusunu kolay gerçekleştirmedi, asla da kaybetmeyecek. Buna hukuk geçit vermez, biz göz yummayız, millet izin vermez” ifadelerini kullandı.

Saldırıya uğrayan araştırma görevlisine Adalet Bakanı'ndan destek mesajı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Son dakika! Esnafa yönelik hibe desteği ödemeleri yarın başlıyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »