e
sv

Trabzonlu kadın, hemşehrisi Ekrem İmamoğlu’nu görünce sevinç çığlıkları attı

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, zaman zaman İstanbul’un çeşitli yerlerinde ziyaretlerine devam ediyor. İmamoğlu’nun son ziyaretinde kameralara yansıyan anlar ise izleyenleri tebessüm ettirdi.

“OĞLUM” DİYEREK YANINA GELDİ

İmamoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, Trabzonlu bir kadının İmamoğlu’nu gördükten sonra yaşadığı sevinç yer alıyor. “Oğlum” diyerek İBB Başkanı İmamoğlu’nun yanına gelen Trabzonlu kadın, bir süre sohbet ettikten sonra İBB Başkanı İmamoğlu’na sarılıyor.

ÇEVREDEKİLER DE TEBESSÜM EDİYOR

İmamoğlu, Trabzonlu hemşehrisine karşılık verirken, yaşlı kadın çantasından İmamoğlu’nun resminin ve televizyona çıktığı tarihlerin yazılı olduğu bir kağıt parçası gösteriyor. Kadın, ayağında kara lastikler olduğunu da belirterek Trabzon’un Akyazı ilçesi doğumlu olduğunu aktarıyor. Söz konusu anlar, çevredekilerin de tebessüm etmesine neden oldu.

Trabzonlu kadın, hemşehrisi Ekrem İmamoğlu'nu görünce sevinç çığlıkları attı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Esenyurt’ta termoslu yol verme kavgası kameralara saniye saniye kaydedildi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »