e
sv

Türk-Amerikan ortak yapımı ‘X The End Time’ filminin fragmanı 3 günde 2,5 milyon izlendi

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’de ilk defa yapım kadrosu Türk ekip ve Hollywood yıldızları ile oluşturulan X – The End Time adlı filmin fragmanı yayınlandı.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Türk asıllı Sean GK yaparken; filmin kadrosunda yer alan Terminatör filminin güzel oyuncusu Kristanna Loken, Testere filminin başarılı dedektifi Costas Mandylor çekimler için Türkiye’ye geldi. Tom Tidiman, Franky Lankester, Alix Kermes Tiffany Rose, Wilma Elles de dâhil olmak üzere birçok yıldız oyuncu da projeye katıldı.

Türk-Amerikan ortak yapımı 'X The End Time' filminin fragmanı 3 günde 2,5 milyon izlendi

FRAGMAN BEĞENİ TOPLADI

Filmin fragmanı ise NewwayFilm Yapım etiketiyle çevrimiçi platformlarda yayına girdi. İlk üç günde Amerika’da 2.5 milyon izlenmeye ulaşan fragman, listelere başarılı bir giriş yaptı.

ÇEKİMLER ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YAPILACAK

Çekimleri önümüzdeki günlerde Türk-Amerikan ortak ekip tarafından gerçekleştirilerek filmin 2023 Oscar Ödül törenine Türkiye adına gönderilmesi sinema kulislerinde konuşuluyor.

Türk-Amerikan ortak yapımı 'X The End Time' filminin fragmanı 3 günde 2,5 milyon izlendi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Bilim Kurulu toplanıyor! Gündemde, aşı olmayanları bekleyen kısıtlamalar var

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncell Programlar 😷Güncellemelerden haberdar olun..

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Program arşivlerimiz arasında windows 11 tam sürüm türkçe başta olmak üzere diğer ülke dillerini tercihen seçebilir ve bilgisayarınıza rar dosyası olarak indirebilirsiniz. indirdiğiniz rar dosyasıyla ister usb  ister pc üzerinden kurulum başlata bilirsinizTüm programlardan haberdar olmak isterseniz bültenimize abone olabilirsiniz. 

Not : Tüm programlar ücretsizdir..

www.fastindir.com

Language translation »