e
sv

Vahim olayın görüntüleri ortaya çıktı! Azeri gazeteciler kendi ölümlerini böyle kaydetti

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dün saat 11.00 sıralarında meydana gelen patlama sonucu, Azerbaycan Devlet Haber Ajansı (AZERTAC) muhabiri Meherrem İbrahimov, Azerbaycan Devlet Televizyonu (AZTV) kameramanı Sirac Abışov ve Susuzluk köyünden Arif Aliyev hayatını kaybetti.

4 YARALI VAR

Abışov ve Aliyev’in yanı sıra 1 kişi daha yaşamını yitirirken; 4 kişi de yaralandı. Ermenistan askerlerinin işgal döneminde Kelbecer’de döşediği mayının sonucu ülkeyi yasa boğan olayın görüntüleri ortaya çıktı.

Vahim olayın görüntüleri ortaya çıktı! Gazeteciler kendi ölümlerini böyle kaydetti

OTOBÜSÜN PARÇALARI ETRAFA SAVRULDU

Görüntülerde, çekim yapmak için işgalden kurtarılan bölgelere giden gazetecileri taşıyan otobüsün Kelbecer’in Susuzluk köyü istikametinde toprak yolda seyir halindeyken mayının hedefi olduğu kameraya yansıyor. Otobüsün mayının üzerinden geçmesi sonucu meydana gelen patlamada büyük bir gürültü duyulduğu, otobüsün parçalarının etrafa savrulduğu görülüyor.

Vahim olayın görüntüleri ortaya çıktı! Azeri gazeteciler kendi ölümlerini böyle kaydetti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

TBMM Başkanı Şentop, ‘Mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi’ iddiasını Bakan Soylu’ya yazılı olarak sordu: Vekiller zan altında kalmamalı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Güncel Programlar 😷

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Tüm üyelerimize ve misafirlerimize sağlıklı günler dileriz. Yayınlanan tüm programlardan ve güncellemelerden haberdar olmak isterseniz bültene kayıt yapabilirsiniz Sistemimizde yayınladığımız programlarda sorun olduğunu düşünüyorsanız kırık link bildirimi göndermeniz yeterli olacaktır web sitemizi tercih ettiğiniz için tesekkürederiz. www.fastindir.com

Language translation »